NÁŠ TÝM

Tomáš Babušík

Co-founder, Portfolio manager, Trader

Vize založit společnost Babušík Capital se ve mně postupem času utvářela už od mých 18 let, kdy jsem začal své podnikání jako finanční konzultant a začal se učit, jak funguje obchodování a Trading. Postupem času a s přibývajícími zkušenostmi v oboru, jsem se utvrdil v myšlence, že chci poskytovat svým klientům velmi nadstandardní služby. Jsem přesvědčen, že myšlenka uchování svého kapitálu alespoň na míru inflace, je dávno za zenitem a je potřeba udělat ty správné a efektivní kroky, aby našim klientům stabilně rostl jejich majetek před očima a plnili si tak jejich vize a cíle. Ne vždy se v podnikání daří a naše cesta může být mnohdy obtížná. Proto si stojím za názorem, že hlavní vlastností, které musí člověk mít, je neochvějně silná vytrvalost, která je základním stavebním kamenem dláždící naši cestu k dosažení úspěchu.

Miloš Kováč

Co-founder, Trader, Coach

Chápu, že intuice bývá často rozhodujícím faktorem v úspěšném podnikání a při získávání informací. Tato kreativní stránka inovací je v současném, stále rychleji se měnícím světe, čím dál tím důležitější. Mám víc jako 20 let zkušeností s vývojem nových technologií a inovací v telekomunikačním a leteckém průmyslu jako inženýr a v technických vedoucích pozicích
v dynamických globálních organizacích jako je například společnost Honeywell. Od roku 2012 se věnuji ve svém profesním a osobním životě osobnostnímu rozvoji založeném na intuici a Myšlením k výsledkům (Thinking Into Results) ve spolupráci se světovými učiteli jako je Bob Proctor.

Ondřej Sedlák

Strategy Provider, Grafický design

Odjakživa jsem neměl rád zajetý systém korporátu, který byl mnohdy založen na uměle vytvořených autoritách, a proto jsem vždy chtěl být součástí projektu, kde každý jeden člen má podstatný vliv a určuje směr. Je pro mě důležité odvádět práci na vysoké úrovni, proto jsem se ji vždy snažil spojit s tím co mě baví a naplňuje. Dnes jsem hrdý na to, že mohu svými rozsáhlými znalostmi a zkušenostmi podpořit fungování společnosti jak na poli tradingu, tak i grafického designu, a tím do našeho černobílého světa vnést trochu barev. K dosažení úspěchu je podle mě nejdůležitější dělat obyčejné věci, neobyčejně dobře.